Nagranie szkolenia – Umowa o pracę

Nawiązanie stosunku pracy.

Prawa i obowiązki pracodawcy i pracownika.

Forma i treść umowy o pracę.

Umowa na okres próbny, umowa na czas określony, umowa na czas nieokreślony.

Czas trwania: 40 min.

89,00 + VAT

Szkolenie opłacone w 70% lub w całości ze środków publicznych jest zwolnione z podatku VAT.

Opis

Czego się nauczysz

Dzięki nagraniu szkolenia poznasz prawa i obowiązki pracodawcy i pracownika, dowiesz się między innymi jaką formę i treść powinna mieć umowa o pracę, jakie zasady stosować w przypadku niepełnego wymiaru czasu pracy oraz umowy na zastępstwo, a także jak dokonywać zmiany treści umowy.

Dostęp do nagrania: 3 miesiące

Program kursu

1

2

3
Kto sprawuje nadzór nad warunkami pracy?

4

5
Niepełny wymiar czasu pracy – zasady.

6

7
Umowa na zastępstwo- zasady.

8
Zakres obowiązków w przypadku umowy o pracę.

9
Jak dokonać zmiany treści umowy?

10
Powierzenie pracownikowi innej pracy

Prowadzący

Kalina Kaczmarek

Trener

Ekspert prawa pracy z 17 letnim doświadczeniem; prowadzi działalność konsultingowo – szkoleniową w zakresie „twardego HR”. W latach 2001-2018 była pracownikiem Państwowej Inspekcji Pracy – Okręgowego Inspektoratu Pracy w Gdańsku, na stanowiskach inspektora pracy a następnie starszego inspektora pracy. Doświadczony trener współpracujący z firmami szkoleniowymi, specjalizuje się w problematyce prawnej ochronie pracy, doradca i stały współpracownik wielu przedsiębiorstw i instytucji.